Hizmetlerimiz

Size alfabeyi sunmak

Öncelikli Hizmetimiz

İhtiyaçlarınızı yaşayan piksellere dokuyoruz

Her iş grubunun ürettiğimiz teknolojileri kullanma biçiminin farklı olduğunun farkındayız. Sektörlerin ihtiyacı olan soyut içeriklerin, ulaşılması zor durumların gerçeğe aktarılmasının ve gelenekseli dijitale dönüştürülmesinin iş ortaklarımıza sağladığı katkılar rotamızı oluşturuyor. İhtiyaçlarınızın dinamiğine göre oluşturduğumuz “a” çözümünün yanı sıra “b,c,d,e..” yollarını da aktararak bir alfabe sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizin temelini;  sizin hayallerinizle kesişen çözümlerimizi gerçek piksellere dokumamız oluşturuyor.

Bulunduğumuz Sektörler

Eğitim

Sanal, artırılmış ve karma gerçeklik teknolojilerini öğrencilerin eğitim süreçlerine entegre ederek; eğitimde fırsat eşitliğini artırıyor, geleceğin eğitim modeline katkı sağlıyoruz.

Kurumsal Eğitim

İş ortaklarımızın, firma içi oryantasyon süreçlerinden, iş/beceri geliştirme süreçlerine kadar tümüyle ele alıyor, geliştirmiş olduğumuz yenilikçi teknolojileri iş ortaklarımızın yapısına uygun hale getirerek karlılıklarını artırıyoruz.

Organizasyon

İş ortaklarımızın firma içi etkinlikleri için yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirerek etkinliklerin dijitalleşmesini, daha eğlenceli ve kullanıcı verilerine daha ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Savunma Sanayii

Her geçen gün gelişen savunma sanayimize geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler ile ordu eğitiminden, medikal eğitime kadar birçok alanda dokunuyor ve bu alandaki maliyetlerini düşürüyoruz.

Yapı-İnşaat

Geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojiler ile birlikte iş ortaklarımıza hem proje geliştirme hem de geliştirilen projelerin pazarlanması noktasında yeni seçenekler sunuyoruz.

Bizimle çalışabileceğiniz daha farklı alanlar olduğunu mu düşünüyorsunuz?

İletişime Geçin


    Bizimle çalışmayı düşündüğünüz alan nedir?